Evinizi Taşırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

evinizi-tasirken-dikkat-etmeniz-gerekenler

Önce Güvenlik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eşyalarınız sizin için ne kadar önemli olursa olsun emniyetiniz her şeyden önemli. Bu yüzden özellikle kırılacak eşya ve yerden kalması zor olan ağır eşyaları paketlerken eldiven kullanmanız oldukça önemlidir. Paketleme yaparken hareket halinde olacağınız için ellerinizin terlemesi gecikmeyecektir. Bu durum eşyaların elinizden kaymasını hatta vücudunuza isabet etmesine sebebiyet verebilir. Eldiven kullanarak bu riski ortadan kaldırmaya çalışın.

Eşyalarınızı Türüne Göre Ayırarak Paketleyin Evden Eve Nakliyat Firmaları

Cam, beyaz eşya, kıyafet, mutfak eşyaları vb. eşyalarınızı grup halinde paketlerseniz taşıma sırasında zamandan tasarruf edebilir, eşyalarınızı bulmada oldukça kolaylık sağlamış olursunuz. Türüne göre paketlediğiniz eşyaları koliye koyarken kolinin sağına veya soluna yazı yazmak yerine üstüne not yazmanız daha mantıklı olabilir. Bu işlem eşyalarınızı hızlı bulmanıza yardımcı olduğu gibi taşıma işlemi yaptırdığınız nakliye firmasını eşyalarınızı bulma yönünde daha kolay yönlendirmenizi sağlayacaktır.

 

Ağır Eşyaları Taşırken Yardım İsteyin Evden Eve Nakliyat Firmaları 

Para kasası, beyaz eşyalar, demir ve çelik ağırlıklı mobilyalar gibi ağır olan eşyalarınızın taşınmasında mutlaka ama mutlaka yardım isteyin. Boyut ve şekil anlamında büyük olan bu eşyaların taşınması tek kişi tarafından yapıldığında çoğu zaman hem eşyaya hemde kişiye zarar vermektedir. Kavrama imkanı zor olan bu eşyalar mutlaka yardım alınarak taşınmalı ve yüklenmelidir.

Kırılabilecek Eşyalar İçin Eşya Güvenliği Alın Evden Eve Nakliyat Firmaları

Özellikle cam ve cam ağırlıklı eşyalarınızı paketlerken paketleme yaptığınız kolide boşluk bırakmamaya dikkat edin. Oluşabilecek boşlukları gazete veya bezle güçlendirin. Bu eşyalarınızın hareket alanını kısıtlar ve çarpma riskine karşı hasar boyutunu azaltır.

Nakliye Teklifi Al
Call Now ButtonHEMEN ARA