Anadolu Yakasında Nakliye İşlemlerinde Doğru Adres

Anadolu-Yakasinda-Nakliye-islemlerinde-Dogru-Adres

İşinde iyi olmayı hedefleyen bir firma önce kendi bölgesinde iyi olmak zorundadır. Bölgesellik, bulunduğun noktada en iyisi olmak tavsiye edilen olmak kolay değildir. Belli bir tecrübe, profesyonel hizmet anlayışı, kaliteli personel ve kurumsal bir firma algısı gerektirir. Kendi bölgesinde en iyi olan firma zamanla kalitesini yeni bölgelere taşıyacak yeni hizmet alanlarında da bir numara olmayı hedefleyecektir.

Hantaş Evden Eve Nakliye ’de tam olarak bunu gerçekleştiriyor. Anadolu yakasında nakliye işlerinde doğru adres olan firmamız bu bölgede ki en kaliteli nakliye hizmetini sunuyor. Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle bu bölgede sektörün bir numarası konumunda ki firmamız nakliye konusunda tam hizmet vermekte. 1980’den bu yana sektörde bulunun firmamız; evden eve taşıma, piyano taşıma, kasa taşıma, parça eşya taşıma, gıda taşımacılığı, hastane taşımacılığı, okul taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, dershane taşımacılığı, ofis-büro taşımacılığı vb. taşımacılık hizmetlerini ihtiyaca uygun bir şekilde gerçekleştiren firmamız müşteri memnuniyetini hep ön planda tutar.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz çünkü sektörde müşteriyi mağdur eden pek çok firma var bunu biz değil rakamlar söylüyor. Farklı nakliye firmaları ile çalışan müşterilerin memnuniyet oranları şu şekilde; Aldığı hizmetten çok memnun olanların oranı 16%, aldığı hizmeti makul bulanların oranı 32%, hiç memnun olmayanların oranı 52% olarak görünüyor. Hantaş Evden Eve Nakliyat olarak birinci önceliğimiz daima her zaman aldığı hizmetten memnun müşteriler oluşturmak.

Sadece Anadolu yakasında değil İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve nakliyat hizmeti veren firma, İstanbul çıkışlı tüm illere de Türkiye genelinde şehirlerarası nakliyat hizmeti vermektedir. Belli bir kalite çizgisi olan firma hizmet verdiği her noktada en iyi olmak için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır.

Prensip sahibi olan firmamızın çalışma esaslarını, kullandığımız malzemeleri, ambalajlama, yükleme, indirme işlemlerimizi nasıl gerçekleştirdiğimizi ve bizden taşımamızı istediğiniz tüm eşyaların her birine büyük bir özen ve dikkat gösterildiğini göreceksiniz. Anadolu yakasında nakliye işlerinde doğru adres Hantaş Evden Eve Nakliye.

Nakliye Teklifi Al
Call Now ButtonHEMEN ARA